SMART VISION EQ FORTWO – електричний безпілотник

0
318

На автосалоні у Франкфурті був представлений новий двомісний автомобіль на електричній тязі.

Призначений EQ Fortwo для користування у першу чергу каршерінгамі, тому вигляд у нього відповідний – компактний, простий, у якого не має ні педалей, ні керма. Керується він за допомогою мобільного або голосових команд.

Він зможе не тільки прокласти найбільш оптимальний маршрут до мети поїздки, але й знайде місце для паркування, самостійно відправиться на заправку, швидко приїде, якщо до нього надійде виклик.

В кабіні буде встановлена ​​сенсорна панель приладів, за допомогою якої можна буде регулювати клімат в салоні, переглядати час поїздки та маршрут, підключатися до інтернету.

Ще один монітор розташовується на місці бампера – він допоможе зрозуміти пішоходам та іншим водіям, куди їде автомобіль, чи можна проходити по пішохідному переходу. З боків EQ Fortwo є невеликі екрани, які транслюють час і погоду.

Цікаво, що EQ має назву нового бренду транснаціональної корпорації Daimler, яка займається виробництвом Mercedes-Benz, Maybach і Smart. Через 4 роки під маркою EQ будуть представлені більше десяти моделей.

З огляду на те, що представники корпорації згадували про намір інвестувати в електромобілі понад 10 мільярдів євро, стає зрозуміло, що EQ буде великий лінійкою.

Джерело

Читайте також:   Valeo представила технологію прозорого напівпричепа

Напишіть відгук