Соціальна акція Renault “Тиждень Землі”

0
284

# в Україні – соціально-орієнтована компанія, яка приділяє велику увагу соціальній сфері, вважаючи одним зі своїх пріоритетних завдань – відповідати на потреби людей, покращуючи якість їх життя. До таких сфер відноситься просування ідей безпеки дорожнього руху, захист навколишнього середовища і благодійні проекти.

22 квітня по всьому світу відзначають свято – Міжнародний день Матері-Землі (International Mother Earth Day), що проводиться під егідою ООН.

Компанія “Рено Україна” вирішила підтримати глобальну ініціативу і провести соціальну акцію “Тиждень Землі”, яка буде проходити у всій офіційній дилерській мережі з 18 по 24 квітня .

Протягом цього квітневого тижня, а також і після закінчення акції відвідувачі офіційної дилерській мережі Renault зможуть долучитися до турботи про навколишнє середовище разом з Renault. У всіх дилерських центрах Renault буде організований збір макулатури і батарейок в спеціальні коробки для подальшої їх утилізації.

За минулий рік Renault в Україні запустила цілий ряд соціальних ініціатив:

  1. “MASTER добрих справ” : екологічна ініціатива спільно з проектом “Україна без сміття”, який пропонує рішення для сортування сміття в умовах офісу і квартири. Фургон Renault Master виступає в ролі мобільного пункту прийому вторсировини, а також автомобіля для доставки окремо зібраного сміття на переробку в Києві та Київській області. Компанія Renault в Україні і дилерська в Києві вже скористалася такими рішеннями і встановили спеціальні контейнери для збору макулатури, розроблені проектом “Україна без сміття”. Виручені кошти від утилізації макулатури, картону і пластикових кришечок, зібраних в дилерських точках і представництві Renault, йдуть на благодійність.
  2. “Благодійна шафа” : ініціатива зі збору одягу і взуття для дітей і дорослих у всіх дилерських центрах Renault. Речі на постійній основі передаються нужденним на локальному рівні.
  3. Збір дитячих книг” : в рамках ініціативи в дилерських центрах Renault збираються старі (в хорошому стані) або нові книги для дітей від 3 до 16 років, які передаються на благодійні цілі.
  4. “Подаруй Ялинці життя” : компанія Renault в Україні бере участь у соціальній ініціативі, яка спрямована на захист хвойних дерев від вирубування для новорічних свят.
  5. Розіграш живих ялинок в горщиках серед передплатників сторінки Renault в Україні в соц. мережі Facebook перед новорічними святами.
Читайте також:   Роснефть продає всю мережу АЗС в Україні

Запрошуємо приєднатися до захисту навколишнього середовища разом з Renault!
Джерело: АвтоУа

Напишіть відгук