Спецоперація «Перевізник»: майже 1200 несправних маршруток і автобусів

0
521

В результаті перевірки в рамках операції «Перевізник» поліцейські виявили 1191 несправний транспортний засіб. За словами першого заступника начальника Департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького, ці автобуси та маршрутки щодня виходять на рейси й перевозять пасажирів.

Загальна кількість перевірених транспортних засобів на 6 серпня склало 48,3 тисяч одиниць. В ході перевірки виявлено 214 одиниць, які були переобладнані з порушенням норм і стандартів. В цілому близько 2,5% всіх оглянутих транспортних засобів технічно несправні, повідомляє прес-служба МВС.

Крім того, Білошицький зазначив, що за час операції виявлено 9,6 тисячі порушень правил перевезення пасажирів та ПДР. Серед них виявлено 35 водіїв, які перевозили пасажирів в стані алкогольного та наркотичного сп’яніння або під впливом медичних препаратів. У 357 випадках автобуси не пройшли обов’язковий технічний огляд і в 301 випадку були відсутні необхідні документи.

Крім того, 77 водіїв перевозили пасажирів без проходження щозмінного передрейсового медогляду.

На даний момент тимчасово затримані вісім транспортних засобів. А в 197 випадках виявлені порушення в порядку здійснення господарської діяльності в сфері перевезення пасажирів.

Джерело

Читайте також:   Оприлюднено рейтинг нержавіючих автомобілів

Напишіть відгук