Співробітники заводів Ford отримали робочі екзоскелети

0
346

Компанія Ford оголосила про те, що співробітники її заводів у всьому світі отримають екзоскелети під назвою EksoVests, які вироблені компанією Ekso Bionics.

EksoVest призначений спеціально для робочих складальної лінії, які повинні неодноразово піднімати вантажі над головами під час зміни, пише SlashGear.

Ford розповідає, що пристрій допомагає працівникам, які повинні підняти вагу, еквівалентну вазі кавуна, над головою до 4600 разів на день. Такий повторювальний рух може привести до втоми та травм робітників.

EksoVest надає працівникам можливість зафіксувати верхнє положення рук, починаючи від ліктя і закінчуючи кистю. Тобто працівникам можна проводити більше часу над складанням автомобіля при меншому рівні втоми.

Екзоскелет EksoVest розроблений спільно з компанією Ekso Bionics і розрахований на людей з ростом від 1,57 до 1,93 м. Конструкція виконана з титанового сплаву і вуглепластика.

Робітники, які випробували екзоскелети, кажуть, що вони зручні, легкі та не громіздкі, що дозволяє їм легко переміщати вантажі. Пілотна програма для EksoVest пройшла на складальному заводі в Уейні, штат Мічиган. Співробітники цього заводу допомогли доопрацювати пристрій перед запуском виробництва.

Виробник зазначає, що на даний момент всі заводи по збірці Ford в Північній Америці отримали екзоскелети EksoVests. Правда, не уточнює, скільки штук нових екзоскелетів використовується.

Джерело

Читайте також:   Депутати повертають обов’язковий техогляд авто

Напишіть відгук