Стартап Sense a Life розробив датчик забутих в машині дітей

0
236

Спеціальний пристрій від американського стартапу Sense a Life допоможе запобігти загибелі забутої в автомобілі дитини від теплового удару. Неуважним водіям буде відправляти на смартфони про небезпеку для молодшого члена сім’ї з координатами автомобіля, а в разі відсутності реакції почне розсилку повідомлень по родичам.

Новий пристрій розроблено жителями Флориди Фаді Шаммом, Джимі Фрідманом і Масудом Хусейном. Він складається з двох датчиків і GPS-модуля. Перший компонент встановлюється на дитяче крісло і відстежує присутність дитини, другий кріпиться на водійське сидіння, воно реагує на відкриття дверей. Передавач монтується між сидінням і порогом.

Збір коштів на виробництва системи почнеться в квітні на краундфаундинговому майданчику Kickstarter. Вартість пристрою поки не вказується, однак першим замовникам розробники обіцяють 75-відсоткову знижку. Автори проекту очікують, що Sense a Life буде особливо популярний в штатах з жарким кліматом.

В 2013 році у США від теплового удару в замкнутій машині загинули 44 дитини. У 2014 році в закритих машинах загинув 31 дитина, а в 2015 році – 24 дитини. З початку 2016 року зафіксовано два подібних випадки, коли загинули діти у віці 7 і 13 місяців. За статистикою, з 1998 по 2015 рік, 83% інцидентів аналогічного характеру були викликані забудькуватістю батьків або нянь. В інших випадках діти залишали навмисно. 32% смертей у замкнених машинах припадає на дітей віком до одного року.

Джерело: Motor

Читайте також:   У Києві частину паркувальних місць можуть замінити на літні кафе

Напишіть відгук