Статистика автопродажів в Україні за 2017 рік

0
404

Навіть незважаючи на значне збільшення імпорту вживаних автомобілів, в 2017 році автодилерам вдалося встановити посткризовий рекорд продажів нових автомобілів. За 12 місяців їх обсяг в країні виріс на 24.5% і склав 80 271 авто. В той же час поставки старих авто негативно позначилися на бюджетному сегменті. Це в першу чергу моделі китайських брендів. Знизився інтерес і до автомобілів ЗАЗ і Lada. Лідерами ринку стали середнього цінового сегмента і авто преміальних брендів. Вони і показали основне зростання продажів.

Лідером рейтингу популярності в 2017 році в черговий раз стала Toyota. Доказом успішності і стабільності бренду на авторинку України став 25.5-відсоткове зростання продажів. В цьому році в ТОП-10 найпопулярніших автомобілів України увійшли три моделі японської марки – RAV4 (4 позиція), Toyota Corolla (7-я) і Camry (9-я).

На другому місці за підсумками року, як і в 2016 році, виявилася Renault. Зростання продажів французького бренду склало 36.7%. При цьому компанії вдалося впритул наблизитися до Toyota, а в окремі місяці, наприклад, в грудні обійти японський . У ТОП-10 моделі Renault зайняли друге і третє місце – Duster і Logan відповідно.

Третю позицію річного рейтингу популярності, як і рік тому, займає Volkswagen. Модель-бестселер року – VW Golf Variant.

На четвертому місці Skoda. У минулому році чеському бренду вдалося збільшити продажі на 37% і це найкращий результат серед десяти лідерів ринку. Найбільшою популярністю в українців традиційно користувалася Octavia, яка посіла 5-е місце в ТОП-10 найпопулярніших моделей в Україні.

П’ятірку лідерів, як і рік тому, завершує Kia, а найбільш продаваною моделлю бренду який рік поспіль залишається KIA Sportage. Зростання продажів корейського автовиробника в 2017 році склало 33.8%. Тільки Sportage дилерам бренду вдалося продати майже на 1000 авто більше, ніж в 2016 році – 3715 штук.

Читайте також:   Перші офіційні фото хетчбека Hyundai Accent 2018

Якщо першій п’ятірці лідерів вдалося утримати свої позиції, то в другій п’ятірці відбулися зміни. Так на шосте місце річного рейтингу популярності вдалося прорватися Hyundai. На шостому місці в ТОП найпопулярніших автомобілів України виявилася модель Hyundai Tucson.

До сьомого місця вдалося піднятися Nissan. Приріст продажів бренду в 2017 році склав 34%, а найпопулярнішою моделлю став Qashqai.

На восьмому місці з падінням рівня продажів на 6.7% виявився Ford, на дев’ятому – Mazda з приростом 15%. Найпопулярнішою моделлю бренду в Україні став кросовер CX-5. Серед найпопулярніших моделей українського авторинку йому дісталося п’ятнадцяте місце.

Завершує ТОП-10 українського ринку BMW, що вирвався на цю позицію в 2016 році. Утриматися на десятому місці рейтингу і тримати конкурентів в тонусі баварському бренду вдалося навіть незважаючи на зниження обсягів продажів. У 2018 залишитися в десятці лідерів баварцям буде складніше, оскільки вже зараз на п’яти їм наступають Audi і Mercedes-Benz, моделі яких все частіше купують українці.

Джерело: AUTO-Consulting

Напишіть відгук