Страхові виплати за ДТП з київською поліцією будуть виплачені – МВС

0
111

У міністерстві внутрішніх справ розповіли про ситуацію зі страховкою патрульних автомобілів столичної поліції. Машини виявилися застрахованими в виключений з МТСБУ компанії «Україна», проте цей факт не скасував обов’язків страховика з відшкодування збитку.

Управління МВС у Києві застрахувало 300 патрульних «Пріус» поліції в СК «Україна» за результатами конкурсних торгів. Вартість ОСАЦВ склала 910.1 грн за кожен автомобіль. Відповідний договір строком на 365 днів був укладений 23 червня 2015, а вже 1 липня зазначену страхову компанію виключили з МТСБУ, позбавивши її на відповідні послуги зі страхування.

Як пояснили в прес-службі міністерства, відповідно до закону «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів» при ліквідації страховика обов’язки компанії здійснює ліквідаційна комісія. У разі нестачі коштів у страховика виконання зобов’язань гарантується коштами резервного фонду МТСБУ. Таким чином, постраждалим в ДТП з поліцією повинні бути виплачені всі належні законом компенсації.

Раніше ЗМІ звернули увагу на те, що патрульні поліції застраховані в виключений з МТСБУ СК «Україна». Тендер на покупку полісів ОСАЦВ був оголошений автогосподарства головного управління МВС у м Києві 28 травня 2015 року. Згідно з офіційним порталу держзакупівель переможець був оголошений 16 червня 2015, а страховок від «України» виявилася нижче заявленого в тендері «стелі» – 273 030 грн проти 299 999 грн.

Читайте також:   Ford планує використовувати доповнену реальність при розробці автомобілів

Напишіть відгук