Subaru представить власний безпілотник вже до 2020 року

0
277

Автономні та безпілотні системи все більше поширюються в сучасному автомобільному сегменті. Компанія Subaru також не збирається відставати від своїх побратимів по цеху й готує власну систему, яку представить вже у 2020 році.

Подробиці про безпілотну технологію Subaru

Як повідомили офіційні представники компанії Subaru, на даний момент підприємством, зокрема інженерним і науковим підрозділом, ведеться розробка безпілотної системи. За попередньою інформацією перші серійні зразки з’являться на автомобілях компанії вже у 2020 році.

Для підготовки та тестування системи був побудований спеціальний полігон, що імітує ділянку багатосмугової автомагістралі з поворотами та різною розміткою. Полігон знаходиться на японському острові Хоккайдо. Спочатку на ринок буде випущена система другого рівня, що є скоріше помічником водієві, а не повноцінним автопілотом. З подібною системою автомобіль зможе іноді брати на себе керування при русі на заміській дорозі.

Примітно те, що майбутній автопілот розробляється на базі сучасної фірмової системи EyeSight, що побудована на базі кольорової стереокамери. Але штатним оснащенням Subaru не обійдеться. Тому автомобілі будуть додатково обладнані радарами, ще кількома камерами, високоточною системою позиціонування GPS, а також точними електронними картами.

Крім цього йде оновлення й самої системи EyeSight, яка позбудеться «дитячих» хвороб. Завдяки радарам комплекс активної безпеки стане адекватно працювати в нічний час при засліпленні зустрічним автомобілем, а також в умовах поганої видимості через сніг, дощ або туман.

Одночасно з цим йде розробка системи розпізнавання водія за обличчям – FRS (Face Recognition System). Завдяки кільком камерам в салоні, включаючи інфрачервону, бортовий комп’ютер буде здатний запам’ятати до п’яти водіїв, і автоматично включати заздалегідь введені налаштування. Особливістю системи стане здатність ігнорувати зміни зачіски та появу (відсутність) вусів і бороди, а також враховувати можливі вікові зміни.

Читайте також:   ДАІ чекає ще одне реформування

Джерело

Напишіть відгук