Суботній Хрещатик віддали автомобілям

0
186

Столична влада змінила порядок руху на центральній вулиці Києва. Хрещатик буде пішохідним по суботах, однак обмеження для автомобілів будуть вводитися не вранці, а лише з 19:00 і тільки на 3 години.

Мер Києва Віталій Кличко розпорядився відкривати проїжджу частину Хрещатика для пішоходів з 19:00 до 22:00 по суботах до 31 грудня цього року. Про це повідомила прес-служба КГГГА.

За словами директора департаменту транспортної інфраструктури Олександра Козловського, для багатьох киян субота є робочим днем і тому транспортне навантаження на центр міста збільшується, коли вранці Хрещатик перекривають.

«Виникають затори в районі Володимирського узвозу та Бессарабської площі. Щоб уникнути заторів ми запропонували відкривати Хрещатик для пішоходів щосуботи з 19:00 до 22:00. Щоб кияни могли безпечно і комфортно гуляти, машини «Київавтодору» обов’язково будуть змивати пил з проїжджої частини »

У департаменті повідомили, що відповідна ініціатива викликана «проханнями киян». Раніше на офіційній сторінці структурного підрозділу КМДА проводилося опитування про необхідність зміни режиму руху на Хрещатику. Про результати обговорення в департаменті не повідомили.

По неділях та в святкові дні проїжджа частина Хрещатика буде відкрита для пішоходів як і раніше, з 8:00 до 22:00.

kievcity

Читайте також:   Небезпечне хобі. В Луганську націоналізували колекцію ретро-автомобілів

Напишіть відгук