Таксистам пообіцяли перевірки з 1 квітня

0
249

Державна служба з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) обіцяє почати в квітні перевірки автоперевізників. Мета цих перевірок – боротьба з нелегальними таксистами та іншими перевізниками без дозвільних документів. Про це заявив на зустрічі з представниками служб і профспілкою таксистів голова служби Ноняк Михайло.

За даними , в Україні на сьогоднішній день у таксомоторних перевезеннях задіяно близько 200 тисяч людей і приблизно така ж кількість транспортних засобів. Оборот ринку оцінюється в 20 млрд. гривень в рік, при цьому за різними оцінками від 80% до 90% учасників працюють поза межами правового поля. Офіційно зареєстровані лише 10% інформаційно-диспетчерських служб.

Як уточнили в прес-службі міністерства, врегулювання проблем автоперевезень очікується в разі прийняття законопроекту №3107 від 15.09.2015. «М’яч на стороні депутатів – для врегулювання ринку таксі необхідно, щоб парламент проголосував за законопроект», – заявив на зустрічі з автоперевізниками департаменту стратегічного розвитку автоперевезень Мінінфраструктури Роман Хміль. Для якнайшвидшого розгляду та прийняття даного законопроекту міністерство звернеться до комітету Верховної Ради з проханням створити робочу групу і довести до логічного кінця законотворчий процес.

Разом з цим міністерство спільно з Національною поліцією та Державної фіскальної службою планують впровадити високі штрафи за порушення правил перевезень та створити дієву систему контролю таксомоторного бізнесу. Також планується закупити спецтехніку, гроші на яку має виділити міністерство фінансів. «Закупимо 71 мобільний комплекс – кабінет на колесах. Там будуть відеоспостереження, база даних… все необхідне для придорожнього контролю», – цитує главу Укртрансбезпеки Михайла Ноняка ЛІГА.net. «Ми хочемо, щоб всі були легалізовані і платили податки. Готуємося до виходу на різного роду перевірки, які планується розпочати з 1 квітня».

Джерело: ЛІГА.net

Напишіть відгук