Tesla Model S підвів ремінь безпеки

0
307

Компанія Motors відкликає близько 90000 своїх електромобілів Model S для перевірки кріплень ременів безпеки на передніх сидіннях.

Відгуки виробниками своїх автомобілів для усунення тих чи інших недоліків стало вже звичною практикою в розвинених країнах. Однак, щоб це стосувалося відразу десятків тисяч електромобілів, таке трапляється вперше. А все почалося з того, що передній пасажир на електромобілі Tesla Model S під час руху машини повернувся для розмови до попутників на задньому сидіння- і в цей момент ремінь безпеки мимовільно відстебнувся. Що й казати, на сучасному автомобілі, тим більше вартістю під 100 тис. Доларів, випадок надзвичайний.

Власник машини звернувся зі скаргою до дилера. У підсумку, компанія Tesla Motors прийняла рішення запросити власників усіх 90000 проданих електромобілів Model S заїхати на найближчий фірмовий сервісний центр для перевірки ременів безпеки. При цьому на фірмі запевняють, що дана подія з ременем безпеки – це одиничний випадок. Проте і спокій клієнтів найдорожче. Так чи інакше, але відгук такої кількості машин виллється компанії в круглу копієчку. Це вже позначилося на акціях Tesla Motors, які відразу впали в ціні на 5%.

Читайте також:   На ринку США зареєстрували 1 мільйон проданих електрокарів

Напишіть відгук