Tesla подвоїть виробництво електромобілів в Європі

0
242

Компанія Tesla Motors відкрила нову складальну лінію на заводі в нідерландському місті Тілбург. Розширення підприємства дозволить подвоїти обсяги виробництва автомобілів, а також запустити збірку кросовера Model X для європейського ринку. З відкриттям нової складальної лінії автоскладальний Tesla Motors в Тілбурзі зможе випускати до 450 машин на тиждень замість колишніх 200. Машинокомплекти доставлятимуться з американського заводу у Фрімонті, штат Каліфорнія, а в Голландії на електромобілі будуть встановлювати мотори, акумулятори та задні підрамники.

На підприємстві також проводяться випробування автомобілів перед їх відправкою замовникам. Зокрема перевіряється робота електроніки, силової установки і гальмівних механізмів. Крім цього на заводі облаштований 750-метровий випробувальний трек, розташований паралельно зі складальної лінією. На даній ділянці автомобілі розганяють до 110 км / год для перевірки рівня шуму і вібрацій.

«Небагато виробників будують випробувальні треки під дахом заводу. Наші машини не викидають в атмосферу шкідливі речовини, тому їх можна перевіряти в сухих умовах», – розповів віце-президент Tesla Motors Гілберт Пассіні.

Новий завод в Нідерландах розрахований на збірку всіх версій седана Tesla Model S, від базової 70D до топової P90D, яка прискорюється з місця до 96 км / год за 2.8 с в режимі Ludicrous Mode. Пізніше на підприємстві будуть випускати кросовер Model X для європейського ринку.

Компанія Tesla Motors планує наростити обсяги виробництва машин по всьому світу до півмільйона одиниць на рік до 2020 року. Як зазначив Пассіні, ключову роль у нарощуванні випуску машин зіграє Model 3. Автомобіль вартістю близько $ 35 000 буде схожий за габаритними розмірами з BMW 3-Series.

«З Tesla Model 3 ситуація дещо інша. Ми зможемо збирати його в Тілбурзі, однак складальну лінію доведеться перебудувати через нову, менш великої платформи автомобіля», – додав він.

Читайте також:   Nissan Qashqai зазнав істотної модернізації

Джерело: Car, Autoexpress

Напишіть відгук