Tesla привезе до Женеви «народний» електромобіль

0
249

Глава Tesla Motors Ілон Маск призначив офіційну прем’єру версії Model 3 на середину березня 2016 року – час проведення міжнародного автосалону в Женеві. У компанії розраховують, що новий електромобіль виведе марку в масовий сегмент.

У своєму останньому анонсі керівник Tesla Motors пояснив, що плани компанії не змінилися і перша «народна Тесла» дебютує на початку наступного року у вигляді прототипу. Тоді може початися прийом замовлень на майбутню модель, проте старт продажів новинки доведеться почекати мінімум до 2017 року, оскільки зараз першочерговим завданням американців є добудова акумуляторного заводу Gigafactory в штаті Невада. Це підприємство буде випускати відносно недорогі акумулятори для всіх моделей, у тому числі і Model 3.

Не змінився і раніше заявлений орієнтир ціни новинки – приблизно $ 35 000 за базову версію в США. При цьому електромобіль зможе проїжджати від однієї «повної» зарядки близько 200 миль (320 кілометрів). За своїми габаритними розмірами буде порівняти з седаном BMW 3 Series.

Втім, до часу старту продажів у Tesla Model 3 вже буде безпосередній суперник – Bolt (не плутати з гібридом Volt) з аналогічним запасом ходу і початковим цінником на рівні $ 30 000. За останніми даними, серійне «Болта» почнеться восени 2016 року.

Читайте також:   «Київавтодор» назвав причини незадовільного стану доріг

Напишіть відгук