Tesla розсекретила спецверсію кросовера Model X

0
232

Клієнти американського виробника електрокарів отримали доступ до онлайн-конфігуратору нової моделі. Першою на конвеєр встане спецмодіфікація Tesla Model X Signature. Цю версію отримають покупці, які раніше оформили передзамовлення на новинку. Автомобіль оснащений повністю електричною силовою установкою з двома моторами на осях: 259-сильним спереду і 503-сильним ззаду. Вони отримують електрику від акумуляторів ємністю 90 кВт • г.

Кросовер здатний прискорюватися з 0 до 96 км/год за 3.8 секунди, а максимальна швидкість обмежена на 250 км/г. При цьому запас ходу моделі складає 386 кілометрів.

Серійний Tesla Model X отримав так звані двері “крила сокола”, які відкриваються вгору і дозволяють паркуватися в обмеженому просторі. Базове оснащення версії Signature включає пневматичну підвіску, керуюча електроніка якої вміє «запам’ятовувати» вибрані настройки відповідно до GPS-координатами, бесьключевой доступ, автоматичний паркувальник і шкіряні сидіння з підігрівом і вентиляцією. Крім того покупці отримають другий ряд сидінь з трьома посадочними місцями, які регулюються незалежно один від одного, а також складаний врівень з підлогою третій ряд крісел.

У список опцій новинки увійшли фаркоп і допомоги буксирування причепа (максимально дозволена маса – 2.3 тонни), з підігрівом, додатковий ряд крісел ззаду, а також спеціальний режим їзди Ludicrous Mode («сміховинно режим») за доплату 10 тис. Доларів. При активації останнього час розгін з місця до 96 км / год скорочується до 3.2 секунд.

Вартість Tesla Model X Signature варіюється від 132 до 144 тисяч доларів. На даний момент цю спецверсію можуть отримати клієнти, які раніше внесли передоплату у розмірі 40 000 доларів (передоплата за звичайні модифікації становила 5000 доларів). При цьому за даними виробника особлива версія вийде на 25000 доларів дорожче стандартного Model X з подібним оснащенням.

Читайте також:   Volkswagen Passat нового покоління помічений на тестах

Джерело: Motor

Напишіть відгук