Tesla шукає додаткові кошти для нарощування виробництва Model 3

0
124

Підготовка до запуску седана в серійне і пов’язані з цим величезні витрати несприятливо відбилися на підсумки минулого кварталу. Незважаючи на дворазове збільшення річної виручки, компанія зазнала найбільші збитки в своїй історії. Для компанії дуже важливо нарощувати виробництво моделі, що користується таким величезним попитом. До вже зібраних за попереднім замовленням заявках на більш ніж 500 тисяч Model 3 щодня надходить 1800 нових. Це і змушує виробника шукати нові способи залучення обігових коштів. Як пише агентство Reuters, підвищений інтерес до Model 3 змусив керівництво задуматися про залучення додаткових коштів. Коли відбудеться випуск облігацій, поки що не відомо. Збільшувати виробництво Model 3 планують поступово. У поточному кварталі з конвеєра зійдуть 1.5 тисячі автомобілів, в грудні ця цифра зросте до 20 тисяч на місяць, а в 2018 збільшиться ще вдвічі.

В першому кварталі поточного року в розпорядженні Tesla було $ 4 млрд., В кінці другого – $ 3 млрд. Роком раніше сума становила $ 3.3 млрд. За прогнозами аналітиків до кінця поточного року рахунки Tesla в порівнянні з 2016 «схуднуть» на $ 2 млрд. З початку року облігації виробника електромобілів виросли в ціні на 67%, збільшивши ринкову вартість компанії до $ 60 млрд. Це більше, ніж у General Motors і Ford Motor, а до кінця року ще кілька місяців. Після новини про випуск бонусних облігацій активи компанії ще до торгів додали в ціні 0.34%.

«Інвестори облігацій, які зазвичай не люблять компанії, які не заробляють гроші, будуть набагато більш прощати, коли мова заходить про Tesla»

Джерело Reuters

Читайте також:   У нових Range Rover встановлюють акустику made in Ukraine

Напишіть відгук