Tesla заявила про рекордне виробництво та знизила ціни

0
36

Tesla відзвітувала про рекордний виробництві: в кінці 2018 року виробнику електромобілів вдалося зібрати 86,5 тисяч машин. Це на 8% більше, ніж у попередньому кварталі, і становить абсолютний рекорд для компанії.

Основна частина випущених компаній автомобілів – понад 61 тисячі – п’ятимісні седани Tesla Model 3. Інші 25 тисяч припали на більш старі моделі – седан Tesla Model S і кросовер Tesla Model X.

Виросло не тільки виробництво, але і поставки Tesla – до 90,7 тисяч автомобілів (також зростання на 8%). В цілому в 2018 році компанія поставила на ринок 245 тисяч машин – майже стільки ж, скільки за всі попередні роки разом узяті, підкреслюється в повідомленні.

Одночасно Tesla оголосила про зниження цін на всі свої моделі на 2 000 доларів. На цей крок компанія пішла, щоб компенсувати скорочення в США федеральних податкових пільг для покупців електромобілів.

Однак звітність компанії розчарувала інвесторів, відзначає Bloomberg. Акції компанії на торгах в середу падали протягом торгів більш ніж на 10%, до закриття падіння склало 6,8%. Опитані агентством інвестиційні аналітики відзначали, що від компанії очікували більш високих показників, особливо на тлі зусиль, зроблених компанією для збільшення виробництва.

Занепокоєння аналітиків викликає політика значного зниження ціни, яка може бути витлумачена як сигнал про падіння попиту на електромобілі, а також можливі проблеми з реалізацією вже вироблених машин.

Джерело

Читайте також:   Верховна Рада відхилила законопроект про держфонди для ремонту доріг

Напишіть відгук