Tesla зняла з продажу базову версію кросовера Model X

0
366

Компанія Motors відмовилася від випуску електричного кросовера Model X в початковій модифікації 60D, яка з’явилася всього три місяці тому з мінімальною ціною 76 500 доларів. Тепер базовою вважається модифікація 75D з батареєю ємністю 75 кВт∙год, за яку в Америці просять не менше 85 500 доларів.

Технічна складова у версій Model X 60D і 75D практично ідентична: два мотора потужністю 259 л. с. кожен, повний привід розгін з 0 до 100 км/год швидше шести секунд. Тільки у «шістдесятки» ємність тягової батареї була програмно урізана на 15 кВт∙год, а за можливість повноцінного використання акумулятора слід доплатити 9 тисяч доларів. В результаті паспортний запас ходу в 60D становить по американському циклу EPA 322 км, а у 75D — 382 км. Разом з ліквідацією найпростішої модифікації, Tesla Model X отримала пневмопідвіску вже в «базі», причому на вартості автомобіля вона не позначилася, хоча раніше опція оцінювалася в 2500 доларів.

Кількома днями раніше глава Tesla Motors Ілон Маск повідомив у Twitter, що 17 жовтня компанія представить новий продукт. Що це за продукт, поки невідомо. За чутками, це може бути інтегрований зарядний комплекс з домашніми сонячними батареями Solar City, система самоврядного керування нового покоління, нові акумуляторні батареї для електромобілів або передсерійна версія Tesla Model 3.

Джерело: Electrek 

Читайте також:   У Києві створять автоматизовану систему контролю оплати паркування

Напишіть відгук