Toyota і SoftBank будуть випускати безпілотні авто

0
87

Автомобільний виробник Toyota Motor і IT-корпорація SoftBank прийняли рішення разом розробляти і створювати безпілотні автомобілі, повідомляє Kyodo.

Toyota і SoftBank планують створити автономний транспортний засіб на батарейках, що працює без участі людини, до другої половини 2020-х років.

Офіційно компанії оголосять про це пізніше. Відзначається, що SoftBank буде володіти 50,25%, а Toyota займе 49,75% в спільному підприємстві під назвою Monet Technologies Corp., яке буде капіталізовано на рівні 2 млрд. ієн (17,5 млн. доларів США) і буде збільшено до 10 млрд. ієн в майбутньому.

Toyota і SoftBank вже мають партнерські відношення через Uber Technologies Inc.: SoftBank є найбільшим акціонером оператора з прокату, в той час як Toyota приєдналася до американської компанії у розвитку автономних можливостей водіння.

Цей крок сприятиме посиленню глобальної конкуренції в розробці та комерціалізації технологій автономного водіння. Зокрема, такі ІТ-гіганти як Apple Inc. і Google LLC, вже оголосили про свої ініціативи в суперництві з традиційними автовиробниками, такими як Toyota.

Джерело

Читайте також:   У Києві запущено систему моніторингу снігоприбиральної техніки

Напишіть відгук