Toyota і Uber співпрацюватимуть в розробці безпілотних автомобілів

0
245

Автоконцерн Toyota має намір налагодити співпрацю з агрегатором таксі Uber у питанні розвитку безпілотних автомобілів. Японський виробник інвестував в Uber близько 500 мільйонів доларів, говориться в спільній заяві компаній, поширеній у понеділок, 27 серпня. Завдяки цим вкладенням буде створена система безпеки Uber для автомобілів Toyota, які оснащені автоматичним регулюванням швидкості та системою адаптивного круїз-контролю. Такі автомобілі надійдуть у розпорядження Uber. Окремо наголошується, що система, котра розробляється, не передбачає поїздок без участі водія.

Обидві компанії, що співробітничають і в інших напрямках, у питанні автомобільних безпілотників вважаються відстаючими. Після нещасного випадку зі смертельним наслідком, одним з учасників якого став безпілотний автомобіль Uber-SUV, агрегатор таксі суттєво знизив активність у цій сфері.

Інші автовиробники також прискорюють розробки в області безпілотних автомобілів. Зокрема, концерн Ford нещодавно оголосив, що до 2023 року виділить близько 4 мільярдів доларів на розвиток відповідного департаменту. Японський технологічний концерн Softbank, що також бере участь у капіталі Uber, має намір вкласти близько 2 мільярдів доларів в підрозділ General Motors.

Джерело

Читайте також:   Сінгапур запустить безпілотне повітряне таксі

Напишіть відгук