Toyota оформила патент на адаптивний проекційний дисплей

0
248

Нова розробка Toyota підлаштовує зображення на проекційному екрані перед водієм залежно від швидкості руху і напрямку погляду водія. Це дозволяє розташовувати інформацію на екрані таким чином, щоб вона завжди була легкодоступною і не відволікала людини за кермом від водіння.

Як випливає з патентної документації, дисплей працює разом з камерою, яка стежить за дорожньою розміткою, а також датчиками, що відстежують нахил автомобіля, кут повороту рульового колеса та іншу інформацію про поточний стан транспортного засобу. Ще одна камера стежить за напрямком погляду людини, завдяки чому «картинка» переміщається по горизонталі і вертикалі, щоб точно знав становище на смузі і траєкторію руху. Зі збільшенням швидкості зображення зменшується і переміщується вгору, оскільки людина в такому випадку дивиться далі.

Патент Toyota

Новий патент «Тойоти» корисний і досить реалістичний, пише Autoblog. Складові компоненти системи вже існують в тому або іншому вигляді, а японський автовиробник придумав, як використовувати їх з новим підходом. Утім, про можливість появи такої технології в серійному виробництві, інформації поки немає.

У 2014 році Toyota повідомила про розробку тривимірного проекційного дисплея, який поєднує в собі звичайну приладову панель і , а також попереджає водія про небезпеку на дорозі. Розробники називали систему перспективною і обіцяли почати масове виробництво в найближчому майбутньому.

Читайте також:   КМДА пустить з молотка 16 автомобілів

Напишіть відгук