Toyota оформила патент на адаптивний проекційний дисплей

0
226

Нова розробка Toyota підлаштовує зображення на проекційному екрані перед водієм залежно від швидкості руху і напрямку погляду водія. Це дозволяє розташовувати інформацію на екрані таким чином, щоб вона завжди була легкодоступною і не відволікала людини за кермом від водіння.

Як випливає з патентної документації, дисплей працює разом з камерою, яка стежить за дорожньою розміткою, а також датчиками, що відстежують нахил автомобіля, кут повороту рульового колеса та іншу інформацію про поточний транспортного засобу. Ще одна стежить за напрямком погляду людини, завдяки чому «картинка» переміщається по горизонталі і вертикалі, щоб точно знав становище на смузі і траєкторію руху. Зі збільшенням швидкості зображення зменшується і переміщується вгору, оскільки людина в такому випадку дивиться далі.

Патент Toyota

Новий патент «Тойоти» корисний і досить реалістичний, пише Autoblog. Складові компоненти системи вже існують в тому або іншому вигляді, а японський автовиробник придумав, як використовувати їх з новим підходом. Утім, про можливість появи такої технології в серійному виробництві, інформації поки немає.

У 2014 році Toyota повідомила про розробку тривимірного проекційного дисплея, який поєднує в собі звичайну приладову панель і навігатор, а також попереджає водія про небезпеку на дорозі. Розробники називали систему перспективною і обіцяли почати масове в найближчому майбутньому.

Читайте також:   Що потрібно знати про автомобільні килимки.

Напишіть відгук