Toyota почне виробництво водневих позашляховиків і пікапів

0
237

Toyota подвоює свої інвестиції в автомобілі на водневому паливі, розробляючи недорогі масові легкові авто й кросовери, а також просуваючи цю технологію в автобусах і вантажівках, щоб домогтися економії за рахунок масового виробництва. У компанії повідомили, що збираються перейти до масового виробництва FCV автомобілів, знизити ціну на них, скоротивши число дорогих матеріалів в машинах, таких як платина, і зробити систему більш компактною і потужною. Це допоможе поетапно впровадити у виробництво випуск різних FCV моделей, в тому числі позашляховиків, пікапів і комерційних вантажних авто, починаючи з 2025 року.

Toyota також посилено працює над підвищенням продуктивності таких автомобілів. Наприклад, модель Mirai повинна збільшити пробіг до 700-750 кілометрів з нинішніх 500 і досягти позначки в 1000 км до 2025 року.

Грунтуючись на переконанні, що водень стане основним джерелом чистої енергії в найближчі 100 років, Toyota розробляє FCV-технологи з початку 90-х років минулого століття. Втім, з початку продажів FCV авто у 2014 році компанії вдалося реалізувати всього близько 6 тисяч примірників, оскільки машина вийшла дуже дорогою (близько 60 тисяч доларів за екземпляр).

За прогнозами LMC Automotive, до 2027 року загальна частка водневих автомобілів складе лише 0,2% від загального обсягу продажів, тоді як електрокари повинні зайняти до цього часу приблизно 11,7% ринку нових авто.

Джерело

Читайте також:   Побудований єдиний екземпляр кросовера-кабріолета Santa Fe

Напишіть відгук