Toyota представляє черговий тизер оновленої Supra 2020

0
48

Компанія Toyota показала ще один тизер нової Supra. В останньому своєму зображенні компанія навіть пожартувала: «Ми обіцяємо, це останній тизер».

Новий тизер демонструє задню частину Supra, хоча тут не так багато нового. Той, хто стежить за новинами Supra, згадає про витік фото, який продемонстрував набагато більше за пару тижнів назад. Плюс, є знімки, що показують повне купе.

Toyota ще не надає ніяких офіційних технічних деталей про нову Supra. Аналітики вважають, що довгоочікуване купе буде доступно з 2,0-літровим турбонаддувом з чотирма циліндрами і 3,0-літровою рядною шісткою, але в США. У європейців також буде можливість вибрати більш низьку потужність – 2,0-літрову силову установку. Всі версії будуть поставлятися з восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач.

Повідомляється, що ціни на шестициліндровий двигун Supra в США почнуться приблизно з 60 000 доларів, а чотирициліндровий двигун, напевно, втратить кілька тисяч доларів з цієї цифри. Витік інформації про запчастини вказує на те, що цифрова панель приладів буде стандартною, і покупці зможуть вибирати між чотирма рівнями сидінь з електроприводом і різними рівнями регулювання.

І це все лише за кілька днів до того, як все буде відкрито. Але, ймовірно, Toyota ще подражнить автолюбителів своєю новою Supra. Отже, чекаємо 14 січня, щоб дізнатися всі офіційні деталі про Supra.

Джерело

Читайте також:   Nissan Leaf став найбільш продаваним електромобілем в Європі

Напишіть відгук