Toyota Proace – тепер офіційно в Україні

0
133

В офіційній дилерській мережі Toyota в Україні розпочато прийом замовлень на нові комерційні автомобілі Proace: пасажирський Proace Verso і вантажний Proace Van.

Toyota Proace Verso доступний в трьох комплектаціях і з двома варіантами довжини (4959 мм і 5309 мм). Залежно від модифікації, в салоні можуть розміститися 7, 8 або 9 осіб. Топова комплектація передбачає крісла, що складаються і зрушуються, безконтактне відкривання бічних дверей, складані столики, передні сидіння з масажем і підігрівом, моніторинг «сліпих» зон, Head-up Display і систему безключового доступу і запуску автомобіля.

Proace Verso комплектується 2-літровим дизельним двигуном потужністю 150 к.с. з 6-ступінчастою механічною або автоматичною коробкою передач. Всі моделі поставляються з пакетом «Погані дороги», який передбачає підвищену вантажопідйомність і металевий захист двигуна.

Toyota Proace Van, як і Proace Verso, пропонується з двома варіантами довжини кузова (4959 мм і 5309 мм) і трьома місцями в кабіні. Залежно від довжини кузова, Proace Van оснащується дизельними двигунами: об’ємом 1,6 літра потужністю 90 к.с. і 5-ступінчастою механічною трансмісією або 2-літровим потужністю 150 к.с. і 6-ступінчастою механічною трансмісією.

Джерело

Читайте також:   Чиновники пропонують повернути евакуатори, блокіратори і «листи щастя»

Напишіть відгук