Toyota розкрила характеристики гібрида Prius нового покоління

0
331

Японці опублікували дані про нове покоління своєї самої продаваної моделі. Бензиновий двигун у автомобіля залишився колишнім, але зазнав суттєвої модернізації, а в багажнику Prius з’явилося додатковий простір.

Нова Toyota Prius вже встигла побувати на презентації в Лос-Анджелесі, а також дебютувала на моторшоу у Франкфурті, проте деякі технічні дані про новинку японці успішно приховували до сьогоднішнього дня. Тепер же таємниць не залишилося і в «Тойоті» розповіли, що до складу силової установки гібрида увійшов модернізований чотирициліндровий бензиновий ДВС об’ємом 1.8 л. Мотор розвиває 97 к.с. потужності при 5200 об / хв і 142 Нм крутного моменту при 3600 об / хв. При цьому двигун забезпечує ККД на рівні 40%, проти 25-30% в більшості сучасних бензинових двигунів.

Автомобіль також оснащений 73-сильним електромотором і новим блоком нікель-металгідридних акумуляторів, встановлених під заднім рядом сидінь. Така компоновка позитивно позначилася на обсязі багажника, який збільшився з 445 до 502 літрів. Крім того була підвищена ефективність роботи рекуперативної системи при гальмуванні, а також модернізована гальмівна . У підсумку новинка стала на 18% економніші і екологічніше нинішнього покоління хетчбека, який споживає за паспортом 3.9 л бензину на “сотню” в змішаному режимі.

У Японії продажі Toyota Prius нового покоління почнуться під кінець цього року. В інших країнах новинка почне з’являтися в автосалонах з 2016 року. Пізніше також повинна з’явиться plug-in-версія з можливістю підзарядки від мережі.

Читайте також:   Бензин А-95 досяг свого історичного рекорду

Напишіть відгук