Toyota відправилася «назад у майбутнє» на воднемобілі

1
265

На тюнінг-шоу SEMA в Лас-Вегасі компанія обіграла тематику фільму «Назад у майбутнє». Для цього японці підготували «занижену» версію водневої , яка також отримала відкриваються вгору двері. Ще одним експонатом японської марки стала особлива версія пікапа Tacoma.

Над зовнішнім виглядом самої незвичайної версії Toyota Mirai, оснащеної силовою установкою з паливними елементами, попрацювали фахівці ательє MV Designz. Щоб сучасний автомобіль хоч якось нагадував давно знятий з виробництва DeLorean DMC-12 з фільму «Назад в майбутнє», з нього прибрали задні двері, а в розширених дверних отворах встановили двері типу «крила чайки».

Крім цього воднемобіль оснастили пневматичною підвіскою, легкосплавними 19-дюймовими колісними дисками і зсувний кришкою багажника. У наступника «ДеЛореана» також встановили імітацію «конденсатора потоку» (у фільмі цей пристрій дозволяє подорожувати в часі) над підлокітником заднього сидіння, а також пристрій введення дат для подорожей. Роль останнього виконує планшетний комп’ютер.

Читайте також:   Tesla повідомила про 50-процентне зростання продажів в 2016 році

1 COMMENT

Напишіть відгук