У 2019 році Kia запропонує гібридні Ceed і Sportage

0
168

Kia планує значно розширити свій портфель електрифікованими моделями – новим плагін-гібридом Ceed, електрокаром Soul EV і плагін-гібридом Sportage, а також великим позашляховиком на паливних елементах.

Ceed буде використовувати той же силовий агрегат, що і Niro PHEV, і прийде у продаж «у другій половині 2019 року». Завдяки 1,6-літровому бензиновому двигуну потужністю 139 к.с., сполученого з електромотором в 59 кВт і акумуляторною батареєю ємністю 8,4 кВт / год, шкідливі викиди універсала Ceed повинні знаходитися в межах 29 г / км CO₂, як у Niro, а сам автомобіль витрачати 1,3 літри палива на 100 км по стандарту NEDC.

В майбутньому плагін-гібридні силові агрегати, швидше за все, отримають Sportage і Sorento, в той час як нове покоління Optima PHEV також є в планах.

«Нам знадобиться більше електрифікації для інших продуктів. Щоб відповідати вимогам до викидів CO₂, ми повинні довести продажі електрифікованих моделей до приблизно 25-30%», – сказав директор з маркетингу Kia Europe Артур Мартінс.

Крім того, Kia планує запустити модель на водневих паливних елементах – «сестру» Hyundai Nexo, яка надійде у продаж на початку наступного року. Досить імовірно нею стане позашляховик Sorento, чия більш висока ціна може виправдати вартість паливних елементів. У Kia вже є автомобіль з паливними елементами, який продається в Кореї, тепер виробник прагне вийти на ринок Європи.

Джерело

Читайте також:   Volkswagen розподілив відповідальність за ринки між своїми брендами

Напишіть відгук