У 86% випущених у червні 2018 Tesla Model 3 знайшли дефекти

0
375

Пристрасті навколо одного з найбільш обговорюваних автовиробників, американського бренду Tesla, продовжують вирувати. Внутрішні документи компанії розкрили ще одну таємницю тижневого випуску 5 000 примірників Model 3.

За офіційною версією виробника, до кінця червня поточного року він вийшов на цільовий показник у 5 000 випущених примірників Model 3 на тиждень. За даними Business Insider, лише 14% автомобілів з цієї партії виявилися якісними і не потребували доробок. Про це свідчать звіти Tesla, що опинилися в розпорядженні джерела.

За словами експертів галузі, нормою для автопрому вважається 65-80% показник первинного проходу готової продукції, лише 20-35% автомобілів потребує доопрацювання. Для порівняння, компанії Ілона Маска потрібно доопрацювати більше 4 300 Model 3 з 5 000. У середньому на доведення кожного примірника виробник витратив 37 хвилин.

Представники Tesla відмовилися коментувати цю інформацію, пославшись на конфіденційність даних, але запевнили, що всі доробки не носили критичного характеру та ніяк не впливають на кінцеву якість продукту. Також в компанії відзначили, що кількість робочих годин, що витрачаються на випуск Model 3, скоротилася на 30% по відношенню до попереднього кварталу.

«Щоб забезпечити найвищу якість, ми перевіряємо кожен автомобіль до найдрібніших деталей до того, як він покине завод. Спеціалізовані інспекційні групи відстежують кожен автомобіль на кожному посту складальної лінії, потім кожен автомобіль піддається додатковому контролю якості по завершенні виробництва. Все це відбувається до того, як транспортний засіб покине завод і буде доставлено клієнту», – запевнив співрозмовник.

Найбільше число дефектів допускається на неавтоматизованих ділянках, згодом це призводить до всіляких косметичних доопрацюваннь.

Джерело

Читайте також:   Покупцям електрокарів повертатимуть гроші

Напишіть відгук