У Баку планують запуск автобусів-безпілотників

0
45

У столиці Азербайджану Баку до 2023 року планується почати використання для пасажирських перевезень автономних транспортних засобів. Про це повідомляє портал Report.

Видання зазначає, що це заплановано в Державній програмі з безпеки дорожнього руху в Азербайджанській Республіці на 2019-2023 роки.

“До 2023 року Азербайджані, в Баку, планується почати використання автономних транспортних засобів для пасажирських перевезень”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що відповідним державним структурам доручено підготувати пропозиції з метою удосконалення законодавства про використання у внутрішньоміських пасажироперевезеннях автономних транспортних засобів. Держструктурам також доручено визначити пілотні туристично-розважальні території, де буде організовано рух цього виду транспорту, а також вирішити інші організаційно-правові питання на 2019-2023 роки.

Нагадаємо, в дослідженні PwC, присвяченому розвитку штучного інтелекту, відзначається, що повністю безпілотний транспорт з’явиться в більшості мегаполісів світу до 2040 року. За прогнозом аналітиків, перші безпілотні автомобілі повинні з’явитися на дорогах вже у 2021 році. Однак вони будуть вимагати деякого втручання водія при певних ситуаціях. При цьому повний перехід транспортних засобів на високий рівень автономності відбудеться через 10 років.

Джерело

Читайте також:   Porsche почне виробництво моделі Cayenne з кузовом купе

Напишіть відгук