У Берліні відбувся рекордний парад електромобілів

0
259

Німецькі автомобільні ентузіасти зібрали на одній з гоночних трас поблизу Берліна 577 електромобілів, Це найбільше офіційно зареєстроване збіговисько електрокарів на сьогоднішній день.

Електропарад німці приурочили до старту берлінського етапу «зеленої» гонки Formula E. У заході брали участь не тільки традиційні електромобілі, які живляться від акумуляторів, але й водородомобілі з паливними елементами з усієї Європи. На параді були присутні представники Книги рекордів Гіннеса, що відзначили новий світовий рекорд, який перекрив минулорічне досягнення параду в американській Кремнієвій долині на 70 машин.

Крім самого факту такого масштабного збіговиська електрокарів в одному місці, в ході заходу відзначена несподіваний особливість. Як виявилося, найпопулярнішою машиною параду став не Leaf і навіть не Tesla Model S, а Citroen C-Zero. Французька версія мініатюрного хетчбека i-MiEV була представлена 111 машинами, на седан Model S довелося 96 автомобілів, а кількість Leaf склало 59 одиниць. Крім того, на трасі були помічені BMW i3, Renault Twizy і , а також різні модифіковані легкові та комерційні автомобілі, мотоцикли, а також скутери.

Організував парад екологічно чистих машин швейцарський прихильник екологічно чистих технологій Луї Палмер, відомий завдяки кругосвітню подорож на транспортних засобах з сонячними батареями. У найближчих планах Палмера – провести перше в світі 2500-кілометрову ралі електрокарів в Німеччині та Швейцарії. Воно відбудеться з 12 по 20 червня 2015 року.

Читайте також:   Що очикує Автомобіль?

Напишіть відгук