У Білорусі створюють електромобіль для роботи в таксопарках

0
332

Національна академія наук Білорусі розробляє . Очікується, що перша партія електрокарів буде випущена в 2017 році на базі підприємства «БелДжі», яке здійснює складання легковиків китайської марки Geely. 

Наступного року в Білорусі планується сформувати кілька комплексних державних науково-технічних цільових програм з науково-технічної розробки та виробництва нової продукції. У тому числі буде сформована цільова програма по електромобілям. Про це заявив на прес-конференції «Рік науки в Білорусі» голова Державного комітету з науки і технологій (ДКНТ) Олександр Шумілін.

«Електробус ми вже зробили, і цей напрямок будемо розвивати. У Академії наук є заявки з розробки та виробництва перших ста електромобілів на базі підприємства «БелДжі». У нас з’являться перші -електромобілі»

машинобудування НАН Білорусі та Міністерство промисловості. До теперішнього часу створено , а старт дослідної експлуатації запланований на 2017 рік. У ГКНТ очікують, що електромобіль буде досить дешевим в експлуатації з огляду на те, що в Білорусі будується АЕС. Характеристики транспортного засобу поки не розголошуються.

Джерело: Белта

Читайте також:   У Києві розпочався процес реорганізації МРЕВ

Напишіть відгук