У Бродах відкрили новий завод з виробництва комплектуючих для BMW Group

0
114

Новий в місті Броди стане найбільшим виробничим підрозділом компанії «Електроконтакт Україна», що працює у Львівській області з 2007 року (виробництва в Перемишлянах та Золочеві). Площа виробничих приміщень складає 11 тис. кв.м, складських приміщень – 5 тис. кв.м, соціально-побутових приміщень – 4 тис. кв.м. Інвестиції в підприємство склали 30 млн евро. З запуском першої черги заводу створено 1400 робочих місць. Крім цього інвестор вивчає можливість будівництва другої черги, що дозволить створити ще 1000 робочих місць.

Перші 300 співробітників нового підприємства пройшли навчання в Золочеві. Церемонію відкриття нового заводу відвідав президент України Петро Порошенко. Він подякував інвесторам за вибір України в якості платформи для розвитку бізнесу, а також зазначив, що середня заробітна плата на підприємстві складе від 8 до 14 тисяч гривень. Крім цього співробітників забезпечать харчуванням, медичною страховкою і підвезення до місця работи.т

Group – не єдиний партнер компанії «Електроконтакт Україна». Продукція українського виробництва також поставляється концернам Volkswagen (Audi і Porsche), General Motors (Opel) і Daimler (Mercedes-Benz)

Джерело: EKU, Адміністрація президента

Читайте також:   У Києві зареєстровано понад 700 викрадень транспортних засобів

Напишіть відгук