У ДАІ розповіли, куди можуть перевести співробітників після реформи

0
184

Керівництво МВС неодноразово заявляло, що після реформи правоохоронної системи в Україні більше не буде: інспекторів поступово змінять поліцейські з підвищеною зарплатою і більш широкими повноваженнями. Куди подіти армію звільнених співробітників, в Державтоінспекції поки не придумали, але вже розглядають варіанти.

Про своє майбутнє рядові співробітники Державтоінспекції поки не знають. Про звільнення або переведення ще не повідомляли, та й про поліцію не прийнятий Верховною Радою, а також не підписаний президентом. Втім, у керівництві ДАІ налаштовані рішуче. Як повідомив заступник начальника Державтоінспекції Владислав Криклій, реформа відбудеться в будь-якому випадку і, рано чи пізно, даішникам доведеться вирішувати кар’єрний питання.

«Є ідея, принаймні обговорюється, можливість переходу у державну охоронну службу. Знову ж таки, за бажанням співробітників, але хтось дійсно буде скорочено », – розповів він журналістам.

За трудовим законодавством роботодавець повинен попереджати про скорочення мінімум за два місяці, тому навіть у разі своєчасного запуску патрульної поліції Києва (запланований на 4 липня), співробітники ДАІ все одно продовжать працювати якийсь час. При цьому поліцейські будуть патрулювати дороги, а даішники продовжать регулювати рух на перехрестях і супроводжувати кортежі.

Читайте також:   Китайський BAIC впроваджує в свої авто штучний інтелект

Напишіть відгук