У Дніпропетровську виявили виробників фальсифікованих паливно-мастильних матеріалів.

0
178

У Дніпропетровську податкова міліція ГФС спільно з ГПУ в ході операцій «Акциз – 2015» і «Нафтопродукт-2015» викрили посадових осіб одного з підприємств, які незаконно сформували податковий кредит на майже 4,5 млн грн, а також займалися виробництвом фальсифікованих паливно-мастильних матеріалів. Про це повідомляє прес-служба ГФС.

Зокрема, викрито схему фінансових операцій з мінімізації податкових зобов’язань, а також – встановлено ряд пов’язаних підприємств, які використовувались зловмисниками для формування податкового кредиту та поставки пально-мастильних матеріалів неналежної якості.

Після банкрутства компанії, всі залишки пально-мастильних матеріалів були передані на підконтрольні підприємства, які згідно з документами, перебували по одному і тому ж адресу. По ньому ж і вироблялися фальсифіковані паливно-мастильні матеріали. відбувалося шляхом змішування газового конденсату і ароматичних паливних добавок, або розбавлення дизельного палива нафтопродуктами низької якості. Зазначена суміш надалі продавалася під виглядом бензину марок АІ-92, АІ-95 і дизельного палива на території Дніпропетровська.

У рамках розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 (ухилення від сплати податків, зборів) було проведено 5 обшуків, в результаті яких було вилучено майже 900 тонн фальсифікату паливно-мастильних матеріалів на загальну суму майже 13,4 млн. Грн, 40 тис. грн готівкою, дві печатки і три штампа підприємств, сейф, комп’ютерна техніка та мобільні телефони.

Читайте також:   До уваги водіїв! Зважайте на спекотну погоду!

Напишіть відгук