У Фінляндії по дорогах дозволено їздити вантажівкам вагою 76 тон

0
381

У Фінляндії по дорогах дозволено їздити на більш важкому вантажному транспорті, ніж у будь-якій іншій країні ЄС, повідомляє Yle. Так, в Європі максимально допустима вага вантажівки становить 40 тонн, а на фінських дорогах – 76 тонн. Крім того, в країні можна отримати спеціальний дозвіл їздити на ще більш важкій вантажівці.

Все це впливає на стан фінських доріг і мостів, однак, як заявляють у Транспортному відомстві країни, аварійних мостів немає – їздити по будь-якому з них безпечно.

Уряд цього року виділив Транспортному відомству додаткові 450 млн євро на ремонт автомобільних і залізних доріг. Вся сума вже витрачена.

Нагадаємо, що в Україні діють загальноєвропейські обмеження на рахунок максимально допустимої ваги вантажівок. 21 жовтня 2015 року Кабмін заборонив перевезення автошляхами подільних вантажів вагою понад 40 тон. Крім того, введено заборону на рух транспортних засобів з навантаженням на вісь більше 7 тон або фактичною масою понад 24 тони місцевими дорогами загального користування.

Разом з тим, у 2016 році обговорювалася ідея збільшити дозволену вагу вантажівок для руху по дорогах до 60 тон.

Джерело

Читайте також:   BMW запустить онлайн-сервіс таксі в Китаї

Напишіть відгук