У Франції заборонили тонувати скло передніх дверей

0
480

Починаючи з січня 2016 у Франції буде заборонено експлуатувати автомобілі з тонованим на передніх дверях склом. За порушення вимоги, поліцейські будуть штрафувати водіїв затонованих машин на 135 євро. Нововведення покликане підвищити безпеку на дорогах і полегшити роботу поліції.

Уряд Франції ініціювало законодавчу заборону на скла, що закривають передні сидіння, а також ряд інших нововведень з метою зниження аварійності на дорогах. Крім цього правоохоронці республіки відзначають, що автомобілі нерідко затемнюють для уникнення покарань за різні дрібні, але небезпечні правопорушення. Наприклад, щоб не отримати штраф за непристебнутий ремінь, розмову по мобільному телефону або навіть для приховування зброї. Також зазначено, що в надмірно тонованих автомобілях можна не помітити наближаються велосипедистів або пішоходів.

Як відзначило видання The Local, щорічно у Франції тонують близько 160000 автомобілів. З настанням нового року переднє тонування доведеться видалити всім без винятку. При цьому у тонування знайшлися як прихильники, так і противники. Зокрема одна з асоціацій, які об’єднує фірми щодо забезпечення безпеки автомобілів припустила, що після заборони без роботи можуть залишитися +1800 фахівців. У той же час громадська організація «Ліга проти дорожнього насильства» виступила за введення ще більш жорстких норм, у тому числі заборони тонування задніх стекол.

Читайте також:   На Паризькому автосалоні представили позашляховик Audi SQ2 2019

Напишіть відгук