У Харкові ДАІ штрафує по фотографіях порушень

0
121

У Харкові працівники ДАІ почали практикувати новий метод залучення водіїв до відповідальності, штрафуючи їх на підставі фотознімків, де зафіксовано факт ПДР.

Невихованість і недисциплінованість харківських водіїв вже порядком набридла іншим учасникам дорожнього руху, тому вони стали фотографувати факти особливо нахабних порушень ПДР, викладаючи знімки в соціальних мережах і відправляючи їх в місцеве Управління Державтоінспекції. На подив багатьох правоохоронці стали жваво реагувати на подібні повідомлення, залучаючи порушників до відповідальності.

«По кожному зверненню громадян ми проводимо перевірку. Якщо там є дані транспортного засобу та номерний автомобіля і вказано, коли і де було порушення, то ми по базі даних визначаємо, хто власник транспортного засобу. Потім зустрічаємося з ним і проводимо профілактичні бесіди і притягуємо до відповідальності », – розповів начальник відділу профілактичної роботи УДАІ в Харківській області Олег Никоненко.

Активно стали фіксувати порушення і харківські волонтери. Вони також порадили, як правильно потрібно складати лист в ДАІ для ефективного реагування правоохоронців.

«У конверт разом із листом, в якому ви повідомляєте про факт порушення, обов’язково зі згадкою дати і місця, а також номерного знака автомобіля, потрібно покласти фото, на якому зафіксовано порушення», – зазначають волонтери.

Потрібно відзначити, що подібний метод притягнення порушників до відповідальності не зовсім новий – першим його стала використовувати ДАІ в Києві.

Читайте також:   Львів закупить десятки нових автобусів - марка вже відома

Напишіть відгук