У Кабміні погрожують впорядкувати розміщення об’єктів придорожнього сервісу

0
170

Кабінет міністрів схвалив проект постанови про видачу дозволів на розміщення об’єктів придорожнього сервісу. Передбачається, що цей документ допоможе вирішити «проблему хаотичного розміщення» кафе, АЗС та інших об’єктів уздовж доріг. Для цього “Укравтодору” повернуть частину раніше втрачених функцій з видачі дозвільних документів.

Як пояснили в прес-службі віце-прем’єра Валерія Вощевського, з грудня 2012 жоден орган влади не уповноважений видавати дозволи на розміщення об’єктів дорожнього сервісу: у «Укравтодору» цю функцію забрали, а «Укртрансінспекція» її так і не почала виконувати. Таким чином, майже три роки ніхто не видає дозволи на розміщення торгових точок, заправних станцій і т.п. В той же власники таких об’єктів нерідко нехтують правилами розміщення, що може бути небезпечним. Для усунення цих проблем і розроблено проект постанови, який повертає видачу ліцензій «Укравтодору».

Передбачається, що подача документів для отримання ліцензії буде виглядати наступним чином: заявка направляється в дозвільний , який передає їх в «Укравтодор». Дорожнє відомство, у свою чергу, самостійно організовує отримання погодження від необхідного підрозділи МВС.

Перелік необхідних документів поки не узгоджений. За словами віце-прем’єр-міністра, цей список повинен бути чітким і вичерпним, «щоб не допустити зловживань з боку тих, хто видаватиме ці дозволи».

Раніше в уряді підготували законопроект, який передбачає заборону встановлення рекламних щитів в межах смуг відведення автодоріг загального користування. У разі прийняття цього документа Верховною Радою, нової реклами поруч з дорогами стане менше, а законно встановлені рекламоносії залишаться на своїх місцях до закінчення терміну дії дозвільних документів.

Читайте також:   В Одесі з'явився прокат електромобілів

Напишіть відгук