У Кабміні заявили про плани випуску українських електромобілів

0
307

Уряд України веде переговори з іноземними компаніями про створення спільних підприємств з розробки та випуску електромобілів. Про це заявив міністр екології Ігор Шевченко.

«Я вважаю, що нам необхідно розвивати питання власного виробництва електромобілів. Ми почали переговори з компаніями про створення спільних підприємств і розміщення в Україні додаткових дослідницьких центрів з розробки та впровадження електромобілів і відповідних технологій », – повідомив Шевченко під прес-конференції в агентстві УНІАН.

На думку міністра, найбільш перспективним є співробітництво з Ізраїлем, який вже має успішні проекти виробництва автомобілів з електричними силовими установками.

«Сьогодні у мене була зустріч з послом Ізраїлю по цьому напрямку, тому що саме в Ізраїлі був один з перших великих проектів – компанія Better Place. Її засновника Шайя Агассі я знаю давно і дуже добре. Тому Ізраїль може нам допомогти з розробкою і впровадженням виробництва деяких моделей електромобілів », – сказав Ігор Шевченко.

Він уточнив, що створення подібних проектів може бути ефективним тільки після збільшення попиту на електрокари всередині України.

На початку квітня про можливість запуску локального виробництва автомобілів з електромоторами повідомив представник гонконгської компанії BioAuto. Передбачається, що спочатку компанія налагодить великовузлове складання машин з поступовим (протягом 4-5 років) переходом на повномасштабне виробництво з вітчизняних комплектуючих. При цьому зазначено, що бар’єром для подібних проектів залишається неготовність ринку до переходу.

УНІАН

Читайте також:   Про небезпеку старих шин

Напишіть відгук