У Києві частину паркувальних місць можуть замінити на літні кафе

0
106

Згідно з новою концепцією благоустрою столиці, на ряді паркувальних місць повинні з’явиться тимчасові майданчики-настили під кафе або просто під лавочки для відпочинку.

Встановлення на паркувальних місцях для автомобілів т.з . парклет – спеціальних настилів під літні кафе або просто місця для відпочинку перехожих – не нова. Їх активно використовують у багатьох містах Європи. Тепер такі майданчики можуть отримати широке поширення і в Києві. Це передбачено т. з. Довідником міського простору, нещодавно розробленим столичною владою. Останній пропонується як частина нової концепції благоустрою міста, прийняття якої очікується цього літа. Але це ще не всі новації.

Автори Довідника також пропонують впроваджувати на дворових дорогах рельєфних «зебр», щоб зменшували швидкість перед ними, повідомляють «Вести». Найбільш завантажені дороги планують також оснастити острівцями безпеки, а тротуари на більш широких дорогах зробити без бордюру. У «Київавтодорі» до даних новаціям ставляться скептично, посилаючись на те, що на їх реалізацію буде потрібно нормативної бази.

Читайте також:   Дистанційне керування позашляховиком зі смартфона стало реальністю

Напишіть відгук