У Києві запущена перша черга нового веломаршруту

0
168

На Трухановому острові в Києві створена перша нового веломаршруту, що з’єднує Троєщину з центром міста. На п’ятикилометровій ділянці від Московського мосту до Пішохідного моста нанесена спеціальна розмітка, встановлені інформаційні щити зі схемою маршруту і покажчики. Також встановлено шлагбаум, який обмежує автомобілів.

«Ми також відкриваємо велопаркінг з двох сторін острова і плануємо запустити електротаксі, яке буде рухатися уздовж острова. А для людей, які приїжджають на автомобілях, є паркування і прокат велосипедів. Таким чином ми стимулюємо розвиток малого бізнесу, який працює на Трухановому острові і платить в бюджет міста », – повідомив мер Києва Віталій Кличко, який відвідав острів.

Велосипедний маршрут на Трухановому острові стане частиною велодороги від Троєщини до центральної частини Києва. Для цього на Московському проспекті зараз створюється велодоріжка, яка будується завдяки розширенню тротуару, і на відміну від аналогічної дороги червоного кольору на проспекті Бажана, зроблена зі звичайного чорного асфальту.

З нагоди відкриття нової велодороги в прес-службі мера уточнили, що всього створять 7 черг ділянок між Лівим і Правим берегами.

«Найближчим часом на Володимирському узвозі планується будівництво підпірних стін і оновлення асфальтобетонного покриття, після цього буде відкрита ділянка веломаршруту від вул. Бальзака (непарної сторони) по проспекту Ватутіна до мосту через річку Десенка. На проспекті Ватутіна тривають роботи з розширення тротуару. Ширина доріжки в цій зоні -1.5 метра. Також там буде встановлено додаткове освітлення. На Троєщині веломаршрут продовжать від вулиці Бальзака до вулиць Цвєтаєвої, Сабурова та Драйзера », – повідомили в КМДА.

За словами представників комунального підприємства-підрядника робіт, весь маршрут, протяжністю 21.6 кілометра від Троєщини до Європейської площі буде запущений до середини липня. Облаштування велодоріжки ведеться за рахунок міського бюджету.

Читайте також:   Закону про пільгове розмитнення автомобілів виповнився 1 рік

kievcity

Напишіть відгук