У Києві з’явиться загальноміська мережа велопрокату

0
111

Двоколісні транспортні засоби можна буде орендувати на одній автоматизованої станції і повернути на інший. Послугу планується розвивати в якості інвестиційного проекту.

Інвестиційна комісія при київської міської держадміністрації включила створення велосипедної інфраструктури в Києві з першою чергою веломаршруту «Троєщина – Європейська площа» до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій. Програма, як уточнили в прес-службі КМДА, передбачає, у тому числі і створення розгалуженої мережі «bike-sharing» – велопрокату. На наступних етапах будуть розроблені умови проведення конкурсу для потенційних інвесторів.

Система «bike-sharing» (система загального використання велосипедів, велопрокат) дозволяє орендувати велосипед на одній з автоматизованих станцій, а після поїздки повернути його на будь-який інший пункт прокату, встановлений в цьому ж місті. Подібні програми успішно діють у багатьох європейських і північноамериканських містах.

У КМДА також зазначили, що на даний момент завершується будівництво першого веломаршруту «Троєщина – Європейська площа». Загальна протяжність маршруту складе 21.6 км. Згодом подібними маршрутами планується охопити весь , з’єднавши віддалені райони з центром міста.

Читайте також:   У Мелітополі почався випуск автобусів

Напишіть відгук