У київських патрульних з’явилися термінали для оплати штрафів

0
404

Київським патрульним поліцейським видали термінали для оплати штрафів банківськими картами на місці. Всього поліцейським було видано 40 таких терміналів. Крім самого Києва, оплатити на місці правопорушення можна буде на Бориспільській і Житомирській трасах, які також патрулюють столичні патрулі.
У київських патрульних з’явилися термінали для оплати штрафів
Можливість оплати штрафів банківськими картами на місці порушення ПДР не є чимось новим для українських правоохоронців – аналогічні пристрої ще торік видали деяким підрозділам ДАІ. Однак у розпорядження нових патрульних поліцейських такі пристрої масово надійшли тільки зараз. Про це у своєму твіттері повідомив керівник прес-служби МВС Артем Шевченко.

Можливість швидкої оплати штрафів передбачена законом про вдосконалення відносин у сфері безпеки дорожнього руху, який був прийнятий разом із законом «Про національної поліції». У разі якщо водій згоден з думкою поліцейського, про те, що дійсно порушив правила дорожнього руху і визнає свою провину, він може сплатити штраф на місці правопорушення. Однак може проводитися виключно за безготівковим розрахунком банківською картою.

Термінали оплати штрафів
Фото – twitter.com/artem_shewa
Як розповів під час брифінгу начальник адміністративної практики Управління патрульної служби Львова Тарас Гук, надалі платіжними терміналами будуть укомплектовані всі поліцейські патрулі. «Існує багато випадків, коли люди згодні з правопорушенням, однак змушені витрачати багато часу, щоб знайти банк, реквізити і т.д. Нове постанові поліції міститиме дані з реквізитами, які будуть у формі відривний квитанції. Порушник зможе зручно і швидко сплатити штраф », – цитує поліцейського Вголос.

Гук також додав, що в майбутньому поліцейські зможуть складати так звані електронні адмінпротоколи. Патрульні виписуватимуть їх не вручну, а формувати в електронному варіанті на планшеті і друкувати на міні-принтері. Як повідомлялося раніше, пробні зразки нових протоколів майбутні поліцейські вчаться складати ще під час навчання.

Напишіть відгук