У КМДА затвердили демонтаж 14 нелегальних АГЗС в Києві

0
134

Київська влада дала офіційний старт кампанії по боротьбі з незаконними газовими заправками. На другому засіданні контрольної комісії Київради з перевірки діяльності АЗС і АГЗС затвердили список перших 14 точок продажу газу, що підлягають знесенню.

У засіданні тимчасової контрольної комісії (ЛКК) Київради взяли участь депутати, представники Держгірпромнагляду, Укрметртехстандарта, ГСЧС, СБУ, профільної асоціації та експертів ринку. Згідно з рішенням ЛКК комісія з техногенної безпеки зобов’язана демонтувати 14 нелегальних АГЗС протягом 15 діб.

За інформацією OilNews, демонтажу підлягають 2 АГЗС «Барс-200», 2 – Evrogaz, 1 «Авантаж 7», 1 – «LP-Газ» і 6 станцій, що працює під брендом «Пропан-бутан» в різних районах Києва. За словами голови комісії Віталія Даниленка, наступне засідання відбудеться через тиждень – тоді вирішитися доля ще 10 об’єктів.

«Українська асоціація скрапленого газу» оцінює частку продажів нелегальних АГЗП в 20% від загального ринку. Наприкінці квітня Київрада створила тимчасову контрольну комісію для перевірки діяльності столичних АЗС. Депутатська інспекція встановила , що з 250 АГЗС більше 80% працюють без відповідних дозволів і несуть загрозу безпеці населення.

У КМДА мають намір впорядкувати торгівлю паливом в Києві. Після завершення розробки Генеральної схеми розміщення АЗС та АГЗС в місті, чиновники запропонують операторам безпечні місця для розміщення станцій.

OilNews

Читайте також:   Hyundai представила нову гібридну модель Ioniq

Напишіть відгук