У Китайському місті електрифікували весь громадський транспорт

0
446

Влада китайського міста Шеньчжень електрифікувала весь парк громадських автобусів – 16359 одиниц. Проект електрифікації автобусного парку обійшовся в 490 мільйонів доларів США. Для забезпечення електробусів енергією в місті було встановлено 510 зарядних станцій і 8 тисяч додаткових точок зарядки. Час повної зарядки акумуляторних батарей автобуса від такої точки становить всього 2 години. При використанні для неповної зарядки кожна така точка зможе обслуговувати до трьохсот автобусів на добу. В цілому нова в будь-який час доби зможе заряджати половину автобусного парку міста.

За попередніми підрахунками, міського транспорту на електричну енергію дозволив міській владі заощадити на закупівлях палива, так як електричні транспортні засоби споживають майже на 75% менше енергії, ніж їх бензинові і дизельні аналоги. Крім того, вдалося на 1.35 мільйонів тонн на рік знизити обсяги викидів вуглекислого газу в атмосферу, а також рівень шуму на вулицях міста.

Електрифікація автобусного парку не єдина екологічна ініціатива міської влади. На даний момент половина промислових підприємств Шеньчжень працюють на сонячній енергії, а до 2020 року «зеленими» стануть і інші.

Джерело: Engadget

Читайте також:   Hyundai і Kia випустять недорогі кросовери

Напишіть відгук