У Києві на вихідних будуть одночасно ремонтувати три мости

0
230

Комунальні служби попередили водіїв про плановий дорожнього покриття на Московському мосту, а також мосту Патона. Одночасно з цим почнуться аварійні роботи на одній з естакад Південного моста. Роботи на всіх зазначених переходах обіцяють завершити до 11 квітня.

Аварійний ремонт деформаційних швів на Південному мосту в напрямку від Столичного шосе до проспекту Бажана почнеться о 22:00 8 квітня і триватиме до 6:00 11 квітня. А на Московському мосту і мосту Патона поточний ремонт дорожнього полотна буде проводитися 9 і 10 квітня з 8:00 до 17:00. У «Київавтодор» попередили водіїв, що в зазначені періоди в окремих смугах буде обмежено.

Непередбачені проблеми з проїздом виникли сьогодні вранці і в центральній частині міста. На вул. Бульварно-Кудрявській (Воровського), 45 провалився асфальт. Під час події ніхто не постраждав, але рух від вул. Тургенєвська до вул. Гоголівська довелося перекрити на час ремонту.

Разом з цим вже почався капітальний ремонт дорожнього полотна на вул. Васильківській, вул. Черкаської та проспекті Правди. А завтра, 9 квітня, дорожники почнуть роботи на бульварі Тараса Шевченка в напрямку площі Перемоги, про що повідомлялося раніше.

Джерело: КМДА

Читайте також:   Безкоштовні станції Tesla Supercharger будуть платними для Model 3

Напишіть відгук