У Києві порахували небезпечні пішохідні переходи

0
684

Навіть якщо переходити через дорогу в спеціально призначеному для цього місці, це не є гарантією безпеки для вашого життя. Питання про кількість небезпечних пішохідних переходів у столиці досліджували активісти громадської організації “Центр розвитку міста”, і нарахували їх у різних районах – 248.

Як повідомили під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі активісти Вікторія Дей і Федір Губенко, основні чинники, на підставі яких була складена – насиченість трафіку (враховувалася кількість транспортних засобів та пішоходів, які користується переходом), наявність розмітки і відповідних дорожніх знаків, а також стан дорожнього покриття. В результаті проведеного аналізу було виявлено 248 потенційно небезпечних пішохідних переходів, з них 54 – в Оболонському районі столиці, 40 – в Деснянському та 33 – у Дарницькому.

Станом на 1 серпня 2017 року в Києві було зареєстровано понад 20 000 ДТП. 38% з них сталися на невпорядкованих пішохідних переходах. Остаточні результату моніторингу будуть озвучені на початку 2018 року. Активісти ініціюють обговорення цієї проблеми з жителями столиці, а також готують звернення до мера Києва та Київської міської адміністрації.

«Ми зробимо все можливе, щоб названі нами небезпечні пішохідні переходи були в першу чергу відповідним чином облаштовані», – сказав Федір Губенко.

Джерело: uacrisis

Читайте також:   Водіям і пішоходам на замітку: в центрі Києва з'являться нові «зебри»

Напишіть відгук