У Києві встановили перші паркомати з безготівковою оплатою

0
311

Такі прилади для оплати стоянки встановили на території паркінгу поруч з центральним входом в Національний комплекс «Експоцентр України». Паркомати працюють з магнітними банківськими картами, а також картами з чіпами, які підтримують технологію безконтактної оплати Master Card.

В разі оплати парковки за допомогою банківських карт користувачі не платять ніяких комісій. Списання коштів з рахунку буде підтверджується звуковим і світловим сигналами. Даний проект реалізовано за підтримки компаній «Банкомзв’язок» і «СЕА Електронікс», а екваєром платежів є державний Ощадбанк. Раніше аналогічні паркомати були встановлені у Львові.

«Це високотехнологічне рішення продемонструє переваги паркоматів самообслуговування над звичною оплатою готівкою і може набути масового характеру, наприклад, в платних паркінгах великих торгових центрів. Приємно відзначити, що це черговий інноваційний проект, що реалізовується Ощадбанком в партнерстві з компанією MasterCard. За попередніми ініціативами – в метро, швидкісному трамваі, фунікулері – ми фіксуємо стрімке зростання популярності безготівкових і безконтактних платежів»

Зазначив Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку.

Як уточнили в прес-службі банку, протягом трьох місяців, з 30 травня по 31 серпня 2016 року, при оплаті парковки на території «Експоцентру України» картами MasterCard, буде діяти 25-відсоткова знижка.

Джерело: Ощадбанк 

Читайте також:   Tesla розсекретила спецверсію кросовера Model X

Напишіть відгук