У Києві встановили першу станцію швидкої зарядки електромобілів

0
222

Зарядні станції для електромобілів з’являються в Києві та інших великих містах України як «гриби після дощу», проте переважно ці пристрої дозволяють зарядити батареї за 6-8 годин і більше. Тепер у деяких столичних власників електромобілів з’явилася можливість зарядити акумулятори до 80% за 15-30 хвилин, в залежності від ємності батарей. Перша експрес-станція в Києві встановлена ​​на території нового салону електромобілів Oxygen Group в районі Московської площі.

Зарядна станція виробництва компанії Efacec підтримує декілька стандартів зарядки і забезпечена трьома роз’ємами для підключення:

  • (постійний струм, вихідна потужність 45 кВа) призначений для японських машин, наприклад, Mitsubishi i-MiEV і .
  • CCS T2 (постійний струм, 45 кВа) – для і машин європейських виробників.
  • Також є роз’єм зі змінним струмом (70 А і 238 В), з вихідною потужністю 43 кВА.

Зараз скористатися швидкої зарядкою можуть тільки власники електромобілів, придбаних в цьому салоні. Решта власників електрокарів можуть скористатися звичайною розеткою. Надалі компанія має намір розширити мережу експрес-станцій в Києві, а також запустити продаж абонементів.

В новому автосалоні будуть торгувати новими і уживаними електромобілями. Очікується, що на перших порах на автомобілі з пробігом припадатиме до 80% продажів. В першу партію увійшли 30 машин Nissan Leaf, Tesla Model S і BMW i3. Ціни на б/у «Ліфи» стартують з $ 18.5 тис., При цьому машини випущені не раніше 2013 року.

Раніше про будівництво власної мережі безкоштовних зарядних станцій повідомив Укргазбанк. Зарядні пристрої для електромобілів будуть встановлюватися на базі банківських відділень в Києві, Одесі, Львові та Харкові.

Джерело: Справа

Фото: Михайло Клименко 

Читайте також:   Нові Peugeot і Citroen отримають вбудовані відеореєстратори Garmin

Напишіть відгук