У Львові організували «Дитяче автомістечко», де малюки навчатимуться правилам безпеки на дорозі

0
111

02 червня 2015
У Міжнародний день захисту дітей у Львові відкрили автомістечко для малечі. Таку розвагу для діток організували в Парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького.

1-го червня до автомістечка завітали працівники Державтоінспекції та провели для малят цікаві й повчальні заняття з безпеки на дорозі.  

Правоохоронці зазначають: надзвичайно важливо, аби діти ще змалку навчалися орієнтуватися у складних дорожніх ситуаціях і робити лише правильні кроки. А завдання дорослих – допомагати їм у цьому та неодмінно показувати малечі лише хороший приклад.

Аби малі бешкетники могли краще засвоїти «дорожню абетку» та відчути себе справжніми учасниками дорожнього руху, у Львові запрацювало «Дитяче автомістечко». Тут є усе необхідне для навчання малечі – і дорожні знаки, й розмітка. Над організацією дорожнього руху на території містечка працювали співробітники Державтоінспекції Львова.
Спеціально для дорослих розробили пам’ятку про виховання юних учасників дорожнього руху. Тож, поки дітвора відпочиватиме в автомістечку, катаючись на велосипедах та іграшкових , батьки зможуть ознайомитись із корисними порадами.
Прес-служба Департаменту
ДАІ МВС України
(За інформацією відділу ДАІ
міста Львова)

Читайте також:   З моменту обнулення мит в Україні купили 125 електромобілів

Напишіть відгук