У Львові пройшла конференція «Розвиток авторетроруху в Україні»

0
235

В рамках фестивалю Leopolis Grand Prix 2015 відбулася міжнародна конференція «Розвиток авторетроруху в Україні».

Ретрорух в Україні останнім часом переживає стадію відродження. Розвиток євроінтеграційних процесів змушує вітчизняні клуби ретро задуматися про вироблення чіткої позиції щодо перспектив розвитку антикварного руху та формування необхідного правового поля з метою захисту інтересів фанів ретро і популяризаторів історико-технічної спадщини. В рамках фестивалю Leopolis Grand Prix 2015 відбулася міжнародна конференція, присвячена даної проблематики. В обговоренні наболілих питань взяли участь представники українських клубів ретро, а також їхні однодумці з Польщі та Білорусії.

Зокрема, представники львівського Клубу «ЗАЗ-Козак» представили на учасників конференції Проект «Загального регламенту заходів для історичних автомобілів». Цей документ є адаптованою до українських реалій версією аналогічного регламенту європейського зразка, який використовується в більшості європейських країн і відповідає нормам Міжнародної федерації автоспорту (FIA), а також Міжнародної Федерації старовинних автомобілів (FIVA).

У ході дискусій було визначено склад робочої групи, яка буде доопрацьовувати Проект Регламенту після консультацій з представниками українських клубів. Серед робочих питань конференції також обговорювалися плани створення єдиного календаря заходів на майбутній рік, питання консолідації зусиль з розвитку ретродвіженія, взаємодія з органами влади, а також спільної розробки необхідних нормативних документів.

Читайте також:   Поліція закликала перевзуватися

Напишіть відгук